неділю, 22 січня 2017 р.


Увага! Пробне ЗНО!

Все про проведення пробного ЗНО у 2017 році

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якостіосвіти.
Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення , структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.
Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванн іможна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Кожен зареєстрований учасник зможевзяти участь у пробному ЗНО з українськоїмови та літератури (1 квітня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (8 квітня): історіїУкраїни, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.
Участь у пробному ЗНО є платною. Вартість одного тестування для одного учасника - 129 гривень.
Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.Немає коментарів:

Дописати коментар